הרשמה לסיור 360 3D / עלות ופרטים נוספים:

 

סיורים לאזרחים ותיקים:

על מנת להירשם לסיור יש ללחוץ על הקישור "הזמן סיור" ולבחור במועד המתאים לכם מבין המועדים שיופיעו על המסך. כל כרטיס מאפשר לכם צפייה ממחשב בודד או ממכשיר טלפון נייד חכם.

עלות כרטיס לסיורי היחידים: הסיור ניתן ללא עלות לאזרחים ותיקים בלבד, משתתף שאיננו אזרח ותיק לא יוכל להשתתף בסיור.

אישור ההזמנה: עם סיום תהליך ביצוע ההזמנה יישלח אליך מייל המאשר את ההזמנה אל תיבת הדוא"ל אותה הזנת. אנא ודא שאכן, התקבל מייל אישור, שכן, כתובת זו תשמש אותנו לשליחת קישור לצפייה בסיור בשידור חי ביום הסיור.

 

כללי:

צפייה התחברות לסיור בזמן אמת: ביום הסיור (עד כשעתיים לפני שעת ההתחלה) יישלח אליך קישור ובו הזמנה לצפייה בשידור החי. הקישור יהיה פעיל כ- 20 דקות לפני תחילת השידור במטרה לאפשר לך להיערך ולבחון את המערכת הביתית. מומלץ מאוד לוודא בזמן זה שמערכות השמע / המצלמה פעילות – הסיור יתחיל בזמן שנקבע מראש.

חשוב! בסיור ישתתפו רבים ולכן נבקשך להפעיל את פונקציית "mute" (השתקה) – על מנת למנוע רעשי רקע בעת הצפייה. בתחנות שונות, יינתן זמן לשאלות וכד' במהלך הסיור.

דרישות המערכת: הסיור משודר באמצעות תכנת ZOOM, הדורשת חיבור פעיל לאינטרנט או לרשת WI-FI, רמקולים, ומסך. במידה ויש ברשותך מצלמה – ניתן לחבר גם אותה וכך המדריך יראה את פניך.

ניתן לצפות גם באמצעות סמארטפונים – יש לוודא זמינות  סלולרית / חיבור פעיל ל WI-FI.

תפעול מערכת ZOOM – המערכת נוחה ופשוטה לתפעול. עם זאת, אנו ממליצים לך להכיר מראש את תכונותיה ואת אופן הפעלתה, שכן במהלך השידור החי לא נוכל לסייע במתן פתרונות לבעיות טכנולוגיה / תקשורת. ניתן ללמוד על המערכת בכל עת באתר הבית של חברת ZOOM.